O nas

Butikowe apartamenty w sercu Krakowa

Apartments Roman to apartamenty w charakterystycznym krakowskim stylu zlokalizowanych w samym sercu miasta, u zbiegu emblematycznych ulic Gołębiej i Brackiej. Każdy z nich wyróżnia się unikalnym charakterem i nazwą oddającą niepowtarzalny wystrój wnętrza. Wszystkie apartamenty oferują pełne wyposażenie, przemyślane udogodnienia i gustowne dodatki. To miejsca, w których z jednej strony można poczuć się wygodnie jak w domu, z drugiej – zanurzyć w wyjątkowym klimacie Krakowa.

Apartments Roman to rodzinna firma założona przez Krakowian z dziada pradziada. Nad komfortem gości czuwa zespół ludzi z pasją – wielbicieli Krakowa i wytrawnych podróżników. Dzięki nim podczas pobytu w grodzie Kraka możesz liczyć nie tylko na wygodę, ale również rodzinne ciepło. Goście nie są dla nas klientami, ale szansą na niepowtarzalne spotkanie i podzielenie się uwielbieniem dla naszego miasta!

Jedyne w swoim rodzaju

Apartments Roman to idealna alternatywa dla luksusowego hotelu. Jego największą zaletę – poczucie pełnego komfortu – zapewnia doskonałe wyposażenie i fantastyczna lokalizacja. Jednocześnie możesz u nas liczyć na większą przestrzeń, pełną swobodę i niższe ceny. Do dyspozycji gości mamy zarówno przestronne apartamenty o powierzchni 100 m2, jak i średniej wielkości apartamenty dwupokojowe oraz przytulne studia. Apartments Roman to idealne lokum na rodzinne wakacje, wyjazdy z przyjaciółmi, podróże służbowe i romantyczne wypady.

Historyczna kamienica

Nasze apartamenty znajdują się w przepięknej XIV-wiecznej Kamienicy Niderlandowskiej. Na jej klasycystycznej fasadzie znajduje się wczesnobarokowy portal oraz kartusz z herbem Abdank Ankwiczów, właścicieli kamienicy z XIX wieku. Poza niepowtarzalnym stylem kamienica oferuje fantastyczną lokalizację – znajduje się zaledwie 100 m od słynnych krakowskich Sukiennic. Pobyt w Apartments Roman to największe skarby Krakowa na wyciągnięcie ręki! Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz naszą lokalizację na mapie 3D.

Coronavirus Free Zone - Apartments Roman Kraków