Rezerwuj

Apartamenty

Wnętrza naszych apartamentów łączy elegancja i charakterystyczna mieszczańska architektura starego Krakowa. Każdy z nich to jednak swoisty mikrokosmos. Wielbicieli amerykańskiego stylu lat 20. zachwyci apartament „Gatsby”, amatorów mieszczańskich wnętrz przyciągnie apartament „Biedermaier”, a lubiący życie jak najbliżej natury poczują się jak w domu w apartamencie „Nature”. To tylko trzy przykłady – każdy znajdzie u nas wnętrza na miarę własnych potrzeb i preferencji.

Apartments Roman obejmuje cztery typy apartamentów: studia (ok. 25 m2), jednopokojowe (ok. 40 m2), dwupokojowe (ok. 65 m2) i trzypokojowe (ok. 100 m2). Poznajcie je bliżej!

  • Odbiór kluczy w recepcji na ul. Gołębiej 1
  • Check-in od godziny 15:00
  • Late check-in po godzinie 22:00 za dopłatą 100 PLN
  • Check-out do godziny 10:00
4 8 90 m2

B2 Dreams

Ośmioosobowy apartament z dwoma łazienkami i dwoma sypialniami wyposażonymi w dodatkowe sofy. Przestronny, funkcjonalny i wypełniony światłem. Utrzymany w szarej kolorystyce z pastelowymi akcentami w odcieniach różu, błękitu i moreli.

4 8 80 m2

B3 Balcony

Ośmioosobowy apartament trzypokojowy z kuchnią, łazienką i balkonem. Eleganckie wnętrza utrzymane w jasnej kolorystyce przełamanej kolorowymi akcentami. Urzekające kasetonowe sufity i piękna antresola. Wygoda, przestrzeń i wyjątkowy styl.

5 8 100 m2

B4 Van Gogh

Apartament i galeria sztuki w jednym! Przestronny ośmioosobowy apartament z unikatową aranżacją pokoju ze słynnego obrazu Vincenta van Gogha „Pokój artysty w Arles”. Wnętrza zdobią prace młodych krakowskich artystów. Dodatkowym atutem tej przestrzeni jest duży taras z widokiem na wieżę Kościoła Mariackiego – perełkę architektoniczną Krakowa.

5 8 80 m2

B5 Charming

Ośmioosobowy apartament z dwoma sypialniami, salonem, kuchnią i łazienką. Przestronny, pełen światła i komfortowo wyposażony. Klasyczny wystrój wnętrz dopełniają starannie dobrane detale oraz obrazy i fotografie krakowskiej artystki Oli Dyras.

4 6 90 m2

B6 Biedermeier

Sześcioosobowy apartament trzypokojowy z kuchnią, łazienką i małym balkonem. Utrzymany w wysublimowanym stylu inspirowanym XIX-wieczną mieszczańską sztuką urządzania wnętrz. Bardzo przestronny i elegancki. Dla wielbicieli wyrafinowanej elegancji.

4 8 80 m2

B7 Family

Ośmioosobowy apartament trzypokojowy z kuchnią, łazienką. Eleganckie wnętrza utrzymane w jasnej kolorystyce przełamanej ciemnym drewnem i kolorowymi akcentami. Duża przestrzeń i prawdziwa estetyczna uczta.

3 4 30 m2

G2 BURGUNDY

Jednopokojowy apartament z aneksem kuchennym i łazienką urządzony w niepowtarzalnym stylu. Stylu dodają nowocześnie urządzone wnętrza w stonowanych kolorach złota i bordo. Dla lubiących klasę.

1 2 22 m2

G3 Violet

Dwuosobowy pokój studio z aneksem kuchennym. Niesamowity wystrój dodaje przytulności i komfortu, a przestronne okno wprowadza naturalne światło za dnia i dodaje uroku.

2 4 35 m2

G4 Classic

Czteroosobowy apartament z oddzielną sypialnią, kuchnią i łazienką. Utrzymany w klasycznym stylu i ciepłej kolorystyce. Przestronny i pełen światła. Dla gości lubiących elegancką prostotę i klasyczne wnętrza.

1 2 22 m2

G5 Grey

Dwuosobowe studio z aneksem kuchennym i prywatną łazienką. Utrzymane w pastelowej kolorystyce z charakterystycznymi szarymi akcentami. Przytulne i jasne. Dla kolorystycznych minimalistów, którzy wiedzą, że szaro nie znaczy nudno.

2 4 45 m2

G6 Sunny

Czteroosobowy apartament z oddzielną sypialnią, kuchnią i łazienką. Utrzymany w pogodnym stylu i pastelowej kolorystyce z barwnymi akcentami. Przestronny i słoneczny, wprowadza w pogodny nastrój.

2 4 35 m2

G7 Cosy

Czteroosobowy apartament z kuchnią i łazienką. Przytulny, jasny i komfortowo wyposażony. Kremowo-drewniane wnętrza dopełniają obrazy młodych krakowskich artystów.

3 6 60 m2

G8 Gatsby

Sześcioosobowy apartament dwupokojowy z kuchnią i łazienką. Eleganckie wnętrza utrzymane w jasnej kolorystyce przełamanej efektownymi detalami i meblami z drewna. Przestronny i pełny uroku. Perełka dla wielbicieli stylu art-decó.

3 6 60 m2

G9 Nature

Sześcioosobowy apartament dwupokojowy z kuchnią i łazienką. Drewno, zielone akcenty i stonowana, jasna kolorystyka. Przestronny i przytulny. W sam raz dla wielbicieli naturalnych materiałów i motywów inspirowanych światem przyrody.

1 2 22 m2

G10 Blue

Dwuosobowe studio z aneksem kuchennym i prywatną łazienką. Utrzymane w pastelowej kolorystyce z charakterystycznymi błękitnymi akcentami. Przytulne i wypełnione światłem. Dla tych, którzy nawet na wakacjach w mieście tęsknią za błękitem morza.

2 2 30 m2

G11 Green

Nasz ulubiony pokój typu studio urządzony w wyjątkowym stylu. Przestrzeń i zieleń sprawią, że poczujecie pełen relaks w środku miasta. 

2 2 30 m2

G12 Goldie

Pokój typu studio urządzony w unikalnym stylu. Stonowane kolory złota i czerni nadają szyku. Dla tych, którzy lubią klasę.

2 2 25 m2

G13 Lucky

Pokój typu studio urządzony w wyjątkowym miejskim stylu. Po szaleństwie zwiedzania Krakowa to jasne i przytulne wnętrze pomoże w upragnionym odpoczynku.

Coronavirus Free Zone - Apartments Roman Kraków