Bezpieczny hotel

Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa pobytu w naszych apartamentach, wprowadziliśmy szczególne środki ostrożności mające na celu maksymalizację ochrony przed zakażeniem Covid-19, a mianowicie:

Bezpieczne Apartamenty

Przed przyjazdem Gości każde pomieszczenie w apartamencie jest dezynfekowane poprzez wietrzenie, czyszczenie specjalistycznymi produktami medycznymi i ozonowanie. Naczynia i sztućce będące do Państwa dyspozycji są – co oczywiste – nie tylko myte w odpowiednio wysokich temperaturach, ale i odkażane stosownymi środkami. W każdym apartamencie znajduje się mydło antybakteryjne oraz środek do dezynfekcji rąk i powierzchni. Pościel jest prana przez profesjonalną firmę gwarantującą zachowanie odpowiednich procedur oraz wysokich temperatur prania.

W trakcie pobytu oferujemy możliwość dodatkowej dezynfekcji apartamentu na Państwa zamówienie.

Nasze apartamenty poddawane są kwarantannie – zachowujemy 24 godzinne odstępy pomiędzy przyjazdami kolejnych Gości.

stand-wiszacy-covid19

 

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ

Teren wspólny Apartments ROMAN jest regularnie poddawany codziennemu myciu i dezynfekcji, co obejmuje: balustrady, klamki, wyłączniki, domofony, podłogi i balkony. Przy wejściach na wszystkie klatki schodowe zamontowane są automatyczne dyspensery z płynem dezynfekującym do rąk.

Na recepcji została zamontowana specjalna pleksa oddzielająca przestrzeń pomiędzy pracownikiem a gościem. Proces zameldowania skróciliśmy do niezbędnego minimum. Po każdorazowym pobycie gościa w recepcji jest ona dezynfekowana.

Nasi pracownicy ze względu na Państwa, jak i swoje bezpieczeństwo dokładają największej staranności podczas podejmowanych czynności, zapewniając maksymalną ochronę.

 

BEZPIECZNI PRACOWNICY

Wszyscy nasi pracownicy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. W sposób szczególny przestrzegają zarówno standardowych zasad higieny pracy, jak i tych, których wymaga aktualna, szczególna sytuacja. W konsekwencji powszechne jest używanie maseczek, przyłbic i rękawiczek, dezynfekowanie i mycie rąk oraz sprzętów.

Pracownicy zostali także przeszkoleni w zakresie zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa według zaleceń GIS i WHO.

Życzymy miłego i bezpiecznego pobytu.

Zespół APARTMENTS ROMAN

Coronavirus Free Zone - Apartments Roman Kraków